Ravelli

 

Grupa Ravelli powstała w roku 1970 i od samego początku rozpoczęła rozwój w kierunku produkcji urządzeń na palet. Główny oferta firmy to nadal piecyki, kominki i kotły na pelet, wyposażone w kompletną automatykę.

Ravelli dzięki długiej tradycji w tej dziedzinie oraz stałemu rozwojowi technicznemu i stylistycznemu, sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

 

W 100% przetestowane

 

 

 

 

 

Każdy piec Ravelli został poddany praktycznym testom przez zespół profesjonalnych testerów i jest certyfikowany zgodnie z najsurowszymi normami obowiązującymi w celu zagwarantowania maksymalnej niezawodności i 100% bezpieczeństwa przez cały czas.

 

Ravelli na świecie

Produkcja naszych urządzeń odbywa się w 100% we Włoszech. Dzięki polityce, która sprawiła, że nasz produkt stał się synonimem doskonałości na całym świecie i potwierdził swoją niekwestionowaną jakość po ciągłej konsolidacji we Włoszech, ekspansja biznesowa w ostatnich latach dotyczyła rynków zagranicznych, w szczególności Francji, Belgii, Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Japonii, Nowej Zelandii i Stanów Zjednoczonych, gdzie mamy jeden z naszych oddziałów. Eksportujemy produkty, które są zgodne z obowiązującymi przepisami i obowiązującymi w różnych krajach różnymi wymaganymi certyfikatami.

 

Rozwiązania grzewcze Ravelli

Żyjesz swoim domem i wiesz to bardziej niż ktokolwiek inny. Wiesz co potrzebuje, jeśli chodzi o ciepło. Ogrzać małe lub duże przestrzenie, zintegrować domowe podgrzewanie wody lub wypróbować unikalne doświadczenie kulinarne. Nasze systemy Air, Flow, Hydro i Cooking mają różne właściwości techniczne, które należy oceniać wraz z charakterystyką domu, aby dowiedzieć się, który system jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Wybierz najlepszy dla Ciebie system Ravelli