Gwarancja jakości

 

Wyprodukowane we Włoszech

 

Każda faza produkcji jest wykonywana na miejscu w celu zapewnienia stałej kontroli jakości. Każdy krok jest wykonywany przez specjalistę, przy użyciu najbardziej zaawansowanych maszyn do prasowania i automatycznych stanowisk gięcia i zgrzewania.

 

 

 

Projekt

Grupa Ravelli uznaje znaczenie powrotu do skupienia się na samym produkcie oraz na technice, która definiuje jego twórczość: projekt. Dlatego Gruppo Ravelli polega na młodym twórczym zespole  wymyślającym i tworzącym  innowacyjne produkty, których styl jest ponadczasowy. Styl, który staje się znakiem towarowym firmy trzymającej rękę na pulsie zmieniających się smaków i nowych trendów w aranżacji wnętrz, aby zagwarantować produkt na zamówienie, który jest doskonały pod każdym względem.

 

CERTYFIKATY

Po zakończeniu standardowych badań laboratoryjnych wszystkie modele są następnie certyfikowane przez najważniejsze instytucje europejskie: certyfikaty te formalnie potwierdzają testowanie i zatwierdzanie produktu zgodnie z normami Instytucji, dając konkretny dowód jakości, bezpieczeństwa i całkowitej zgodności z normami środowiskowymi . Certyfikaty te oznaczają, że jakość staje się solidną wartością spełniającą oczekiwania klienta, wyznaczając szczelną gwarancję projektu, produkcji, bezpieczeństwa i funkcji produktu.