Rozwiązania techniczne

 

zero philosophy logo

 

Filozofia „ZERO” oznacza dla produktów Ravelli zero ograniczeń w codziennym użytkowaniu: samoczyszczący system piecy nie wymaga codziennej konserwacji oraz absolutna cisza pracujących urządzeń dzięki konwekcyjnemu ogrzewaniu, powoduje komfort każdego dnia.

 

Technologia piecyków i kominków Ravelli

 

Ravelli icons_Dual convection come oggetto avanzato-1 Podwójna konwekcjaŁączy w sobie dwie możliwości ogrzewania naturalna konwekcję i wymuszoną wentylację
Ravelli icons_Hermetic system come oggetto avanzato-1 Hermetyczny systemSystem pobiera powietrze do spalania z zewnątrz, dbając o jakość powietrza w Twoim domu
Ravelli icons_Intelligent brazier come oggetto avanzato-1 Inteligentne paleniskoSystem automatycznego, ruchomego paleniska zapewnia najwyższą sprawność i czystość palenia.
Ravelli icons_Natural convection come oggetto avanzato-1 Naturalna konwekcjaTo najbardziej praktyczny i komfortowy sposób na naturalne i ciche ogrzanie Twojego domu.
Ravelli icons_RDS come oggetto avanzato-1 RDSRDS to innowacyjny system w urządzeniach Ravelli. Pozwala on na automatyczne regulowanie parametrów spalania dzięki czemu maksymalizuje efektywność i bezpieczeństwo pracy piecyka.
Ravelli icons_RFS come oggetto avanzato-1 RFSEkskluzywny system dla piecyków DGP pozwala na kontrolę powietrza wydmuchiwanego do pomieszczeń znajdujących się w instalacji tak aby zapewnić idealną temperaturę.
Ravelli icons_Ash compactor come oggetto avanzato-1 Kompresja popiołuMechanizm zagęszczania popiołu działa w pełni automatycznie zbijając i wrzucając popiół z paleniska do wygodnego w oczyszczaniu pojemnika.
Ravelli icons_Ash tray come oggetto avanzato-1 PopielnikFunkcjonalny i łatwo dostępny popielnik, w którym zbiera się popiół.
Ravelli icons_Ceramic ignitor come oggetto avanzato-1 Ceramiczna zapalarkaGwarantuje szybsze rozpalenie dzięki szybkiemu nagrzewaniu się do temperatury powyżej 750 stopni. Ceramiczna zapalarka jest wytrzymalsza i mniej awaryjna w porównaniu do standardowych zapalarek.
Ravelli icons_Lambda Probe come oggetto avanzato-1 Sonda LambdaMierzy procentową zawartość tlenu w spalinach, umożliwiając lepsze dostosowanie spalania.
Ravelli icons_Radio Waves come oggetto avanzato-1 Pilot zdalnego sterowaniaPraktyczny, radiowy pilot zdalnego sterowania, pozwala na sterowanie urządzeniem nawet kiedy znajdujemy się w innym pomieszczeniu.

 

Ravelli icons_Majolica come oggetto avanzato-1 Obudowa z ceramikiPięknie ukształtowana obudowa pieca zrobiona jest z najlepszej ceramiki podnoszącej prestiż urządzenia i ułatwia przenikanie ciepła do otoczenia.
Ravelli icons_Firex come oggetto avanzato-1 Firex 600/700Wszystkie urządzenia są wyposażone w specjalną komorę spalania, która została wyprodukowana z  materiałów bazujących na wermikulicie. Firex 600/700 jest efektem badań przeprowadzonych przez Ravelli.
Ravelli icons_Clear come oggetto avanzato-1 System czyszczenia szybyDodatkowy kanał powietrzny wytwarza przepływ powietrza między płomieniem i szybą, gwarantując oczyszczanie przez kilka godzin.
Ravelli icons_Inox come oggetto avanzato-1 InoxWymiennik ciepła ze stali nierdzewnej zwiększa odporność ogniową, żywotność pieców i pozwala uniknąć problemu zużycia.
Ravelli icons_Sense come oggetto avanzato-1 ZmysłyPozwala na poprawienie jakości powietrza w pomieszczeniach gdzie jest ono suche.  Mozna rónież dodać naturalne olejki aby dodatkowo stworzyć miłą, relaksującą atmosferę.
Ravelli icons_GPRS come oggetto avanzato-1 GPRSWygoda włączania i wyłączania pieca lub dostosowywania ustawień z dala od domu dzięki wysyłaniu wiadomości z telefonu komórkowego.